19 Mayıs 2010

Ne Yapmalı?

Şimdiiiiii hep müzik hep müzik olmaz aziz okur azıcıkta beni dinle. İkibinbeş yılıydı work and travel yapmak üzere istanbula geldim. Gonyacanın yeterli olmadığı düşüncesiyle istanbul dilini öğrenelim dedik. ilk zamanlar hep travel travel da ikibinsekiz kasım ayıydı bu work a başladığımda artık çekilmez oldu. Neyse işin geyiğini uzatmayayım işimden memnun değilim aziz okur. çaresi olan var mı?
Ne yapmalı?
Son iki aydır daha büyük bir problemim var. Eskiden kabul ediyorum zayıftım ama sekiz kilo aldım. Giyecek pantolonum kalmadı. Geçen sene paraya kıyıp bi senenin yarısı kadar taksit ödeyerek aldığım takımın pantolonu artık olmuyor. Dört ay önce aldığım pantolonların taksidi yeni bitti ve giyilemeyecek konumda. Çok düşüyor diye yoldan geçerken kemer aldığım kot pantolonumun düğmesi artık iliklenmiyor. Bence bu hiç hoş değil aziz okur ):  
Ne yapmalı? 

5 yorum:

halilaydın dedi ki...

her sabah o yağlı böreği yememen belki çözüm olabilir

awara dedi ki...

inanamıyorum yaa! bu nasıl oldu olum. ya ben niye alamıyorum. en yakın zamanda geliyorum yanına, bana da anlat şu meseleyi.

süper bişi...

O,bu,su... dedi ki...

Zayiflamali...

Kemal Korucu dedi ki...

zaten bi deri kemiktim azıcık toplandım diye ne o öle hemen zayıflamalı aşk olsun aziz okur aldığım üç beş kiloyu bile bana çok görüyorsunuz yaa

halilaydın dedi ki...

her sabah o yağlı böreği yememen belki çözüm olabilir